Spelschema 2018/19

Omgång 1

söndag 2018-11-04

D&B - Vi tränar på det 12.00

Friends - Svikarna 2.0 12.00

Martinssons - Rolling stones 13.00

Åsab2.0 - No:1 Dads 13.00

Måndag 2018-11-05

Åkarna - J&B 18.00

Reserverna - Säffleekonomerna 18.00

Damerna - Mj Måleri 19.00

Wolfpack - Tejpade Pingviner 19.00

Åsab 1.0 - Kvacksalvarna 20.00

Omgång 2,

Måndag 12/11

Vi tränar på det - Svikarna 2.0

Rolling stones - D&B

No:1 Dads - Friends

J&B - Martinssons

Säffleekonomerna - Åsab2.0

Mj Måleri - Åkarna

Onsdag 14/11

Tejpade Pingviner - Reserverna 19.00

Kvacksalvarna - Damerna 20.00

Åsab 1.0 - Wolfpack 20.00

Omgång 3

Måndag 19/11

Rolling stones - Vi tränar på det 18:00

Svikarna 2.0 - No:1 Dads 18:00

D&B - J&B 19:00

Friends - Säffleekonomerna 19:00

Martinssons - Mj Måleri 20:00

Åsab2.0 - Tejpade Pingviner 20:00

Onsdag 21/11

Åkarna - Kvacksalvarna 19:00

Reserverna - Åsab 1.0 20:00

Damerna - Wolfpack 20:00

Omgång 4

Måndag 26/11

Vi tränar på det - No:1 Dads  18.00

J&B - Rolling stones 18.00

Säffleekonomerna - Svikarna 2.0 19.00

Mj Måleri - D&B 19.00

Tejpade Pingviner - Friends 20.00

Kvacksalvarna - Martinssons 20.00

Onsdag 28/11

Åsab 1.0 - Åsab2.0 19:00

Wolfpack - Åkarna 20:00

Damerna - Reserverna 20:00

Omgång 5

Måndag 3/12

J&B - Vi tränar på det 18:00

No:1 Dads - Säffleekonomerna 18:00

Rolling stones - Mj Måleri 19:00

Svikarna 2.0 - Tejpade Pingviner 19:00

D&B - Kvacksalvarna 20:00

Friends - Åsab 1.0 20:00

Ondag 5/12

Martinssons - Wolfpack 19.00

Åsab2.0 - Damerna 20:00

Åkarna - Reserverna 20:00

Omgång 6

Måndag 10/12

Vi tränar på det - Säffleekonomerna 18.00

Mj Måleri - J&B 18.00

Tejpade Pingviner - No:1 Dads 19.00

Kvacksalvarna - Rolling stones 19.00

Åsab 1.0 - Svikarna 2.0 20:00

Wolfpack - D&B 20:00

Onsdag 12/12

Damerna - Friends 19;00

Reserverna - Martinssons 20:00

Åkarna - Åsab2.0 20:00

Omgång 7

Måndag 17/12

Mj Måleri - Vi tränar på det 18.00

Säffleekonomerna - Tejpade Pingviner 18.00

J&B - Kvacksalvarna 19.00

No:1 Dads - Åsab 1.0 19:00

Rolling stones - Wolfpack 20.00

Svikarna 2.0 - Damerna 20.00

Onsdag 19/12

D&B - Reserverna 19.00

Friends - Åkarna 20.00

Martinssons - Åsab2.0 20.00

Print Friendly, PDF & Email